Funkcje i możliwości sklepów Sotech.pl

Wybrane atuty: Produkty i kategorie

Jesteśmy producentem oprogramowania specjalizującym się w tworzeniu sklepów internetowych. Wykorzystujemy nieograniczony potencjał internetu, zapewniając naszym Klientom przewagę nad konkurencją.

Oprogramowanie Sotech.pl jest stale rozwijane aby zaspokoić potrzeby sprzedawców jak i kupujących. Z tego też powodu powstało wiele modułów integrujących nasz system sklepowy z najważniejszymi systemami płatności elektronicznych oraz płatnościami ratalnymi. Oprócz płatności bardzo ważnym elementem prowadzenia sklepu jest obecność w pasażach internetowych, porównywarkach cen oraz wyszukiwarkach. W tym celu stworzyliśmy moduły integrujące ofertę naszych sklepów z tymi serwisami. Sprawdź jak to działa i nie przepłacaj za dodatkowe moduły w innych systemach sklepowych.

Oprogramowanie Sotech.pl stanowi bazę do budowy dedykowanych sklepów internetowych. Jego cechą charakterystyczną jest budowa modułowa, która umożliwia dostosowanie efektu finalnego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Nie istnieją w tym zakresie żadne ograniczenia. Poniżej przedstawiamy wybrane atuty oprogramowania Sotech.pl.

Kategorie

+ Wiele innych mechanizmów nie opisanych tutaj.

+ Dowolny inny mechanizm stworzony wg Twoich wytycznych. Nie istnieją dla nas żadne ograniczenia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.