Funkcje i możliwości sklepów Sotech.pl

Bezpieczeństwo i Hosting

Platforma Sotech.pl posiada moduły integracji z największymi firmami kurierskimi wtym Pocztą Polską umożliwiające znaczące przyspieszenie procesów obsługi zamówieńień.

Bezpieczeństwo sklepu

Bezpieczeństwo obok wydajności i funkcjonalności jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o jakości aplikacji internetowych. Główną zasadą jaką kierujemy się przy projektowaniu jest zero tolerancji dla elementów mogących stwarzać zagrożenie. Takie tworzenie programu jest znacząco bardziej skomplikowane i czasochłonne, ale dzięki temu nawiązując z nami współpracę możesz czuć się bezpiecznie. Nasze autorskie oprogramowanie gwarantuje poprawność działania i odporność na ewentualne próby włamania. Każda część programu jest dokładnie sprawdzana pod względem bezpieczeństwa, nie idziemy na żadne kompromisy jeśli miałoby to zmniejszyć bezpieczeństwo programu.

Staramy sie być o krok dalej od potencjalnych "wrogów", testujemy nasze programy w warunkach zagrożenia, sami dokonujemy próbnych ataków !

Współpraca z nami to również gwarancja ciągłości działania Twojej firmy w internecie. Nie jesteśmy agencją, która zajmuje się robieniem wizytówek, pieczątek i przy okazji sklepów internetowych. Firma taka może z dnia na dzień przestać pracować nad Państwa sklepem i przerzucić się na inne usługi to samo dotyczy informatyków freelancerów. Nasza organizacja zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem oprogramowania sklepów internetowych z tego żyjemy. Posiadamy pełne zaplecze, zespół doświadczonych programistów i wieloletnie doświadczenie.

Bezpieczeństwo serwerów zapewnia renomowana firma hostingowa NQ.pl ze średnim poziomem dostępności 99.9%.

Dane osobowe w aplikacjach SOTECH są przechowywane zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych, dodatkowo wszystkie hasła są zakodowane.

Nasze serwery

Usługi dla klientów świadczone są wyłącznie na profesjonalnych, wieloprocesorowych platformach serwerowych PowerEdge® firmy DELL®.

Wszystkie serwery oraz usługi monitorowane są 24h przy pomocy autorskiego systemu monitoringu. Zbierane są także szczegółowe statystyki obciążenia usług i maszyn (obciążenie procesorów, pamięci, dysków, kart sieciowych itp.), dzięki temu szybciej jesteśmy w stanie zlokalizować przeciążenia i reagować z wyprzedzeniem.

Dla maksymalnej ochrony danych wszystkie serwery wyposażone są w sprzętowe macierze RAID, a raz na dobę znajdujące się na nich dane podlegają backupowi na dedykowane serwery kopii zapasowych o łącznej pojemności 16 TB.

Serwery zostały połączone siecią w standardzie Gigabit Ethernet (1000 Mbit) z wykorzystaniem przełączników sieciowych Dell PowerConnect oraz łączami internetowymi trzech operatorów, co zabezpiecza nas przed awariami u pojedynczych operatorów.

Gwarancja jakości to m.in.:

SLA (Service Level Agreement) - pisemna gwarancja jakości

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z PN-EN ISO 9001-2008

Bezpłatny okres próbny w którym możesz wszystko dokładnie sprawdzić.

Pomoc techniczna i doradztwo

Zastanawiałeś się kiedyś pewnie, czy jest Ci potrzebne wsparcie techniczne?

Pomyśl teraz, czy byłbyś w stanie zainstalować i poprawnie skonfigurować sklep internetowy a przy tym pamiętał byś o ustawieniu wielu parametrów serwera takich jak np. odpowiednich uprawnieniach do różnych katalogów na serwerze, aby nikt nie wkradł się do Twojego sklepu i nie wyrządził szkody na serwerze. Pomyśl czy byłbyś w stanie to zrobić, bez pięcioletnich studiów informatycznych, bez drobiazgowej znajomości zakupionego systemu.

Bez względu na to, jak proste będzie oprogramowanie sklepu, zawsze napotkasz problemy podczas jego instalacji. To pewne. Będziesz musiał poszukać "dobrego" informatyka, tylko, czy ten informatyk będzie posiadał umiejętności na odpowiednim poziomie i zrobi wszystko poprawnie? Kolejną sprawą jest to, że ten informatyk pewnie nie zrobi twego za 50 zł. A co z czasem na szukanie tego informatyka, na pilnowanie, czy wykonuje wszystko poprawnie, czy nie lepiej ten czas poświęcić na rozwój firmy?

W większości wypadków przedsiębiorca nie jest w stanie wdrożyć samodzielnie zakupionego oprogramowania sklepu internetowego. zazwyczaj zmuszony jest zakupić dodatkowy pakiet pomocy technicznej, lub kosztownego czasu pracy serwisantów. To wszystko u nas masz w ramach niewielkiej opłaty miesięcznej, lub w ramach pakietu pomocy technicznej przy zakupie licencji.

Nawiązując z nami współpracę możesz już się przestać martwić, czy dasz sobie radę z wdrożeniem sklepu, wykonamy to za Ciebie. Ty po prostu wymagaj, żeby sklep działał poprawnie. Nie musisz tracić czasu na kwestie techniczne, my się tym zajmiemy.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać wiadomość email lub w komunikatorze dotyczącą dowolnej sprawy związanej ze sklepem. Na każdą wiadomość niezwłocznie udzielimy odpowiedzi. Wiadomości zgłoszone w naszym komunikatorze jako "Uniemożliwiające działanie sklepu" będą odczytane przez naszego pracownika nawet o godzinie 1:00 w nocy i załatwione praktycznie od ręki.

Przez cały okres, za który opłacasz abonament lub przez okres trwania pakietu pomocy technicznej w przypadku wykupienia licencji, Twój sklep będzie ciągle aktualizowany i modernizowany. Każda z tych aktualizacji rozwija funkcjonalność, zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo lub podnosi wydajność sklepu. Słuchamy sugestie naszych klientów i wprowadzamy funkcje na które jest zapotrzebowanie

Wszelkie poprawki wgrywane są bez Twojego udziału, w pełni automatycznie. Każdą sprawę, która powoduje problemy z działaniem sklepu usuniemy praktycznie od ręki. Masz również dostęp do infolinii 24h.

Policz ile czasu i stresu zaoszczędzisz przekazując nam sprawy techniczne związane z działaniem sklepu.

Zajmij się zarabianiem a nie zabawą ze sklepem.

Szczegółowych informacji udzielą nasi konsultanci, w przypadku pytań prosimy o kontakt.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.