Dlaczego Sotech.pl?

Minęło już ponad dziewięć lat od powstania firmy Sotech.pl. Od początku istnienia zajmowaliśmy się tworzeniem zaawansowanych aplikacji biznesowych zarówno dla klientów biznesowych jak i osób prywatnych. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania do obsługi sklepów internetowych, oraz w kompleksowej obsłudze firm prowadzących sprzedaż internetową.

Sotech.pl funkcjonuje w oparciu o autorskie rozwiązania tworzone i dopracowywane przez długie lata, które ciągle udoskonalane pozwalają na budowę skalowalnych i wydajnych rozwiązań. Korzystając z najnowocześniejszych technologii Sotech.pl realizuje skomplikowane projekty systemów informatycznych. Skorzystanie z naszej obsługi pozwala na zredukowanie kosztów inwestycji - wiele z tych rzeczy, które inni oferują jako oddzielnie płatne opcje - Sotech.pl dostarcza w standardzie.

Naszym głównym produktem jest program do budowy i zarządzania profesjonalnym sklepem internetowym, który jest prężnie rozwijany od 2005r. Nasze programy są sprzedawane na terenie całego kraju i mogą być wdrażane zarówno na własnym serwerze jak i na serwerach Sotech.pl. Nasze usługi zaspokajają kompleksowo potrzeby związane z otwarciem biznesu w internecie. Od działań mających na celu sprecyzowanie oczekiwań Klienta, zakup domeny, opracowanie wstępnych projektów graficznych, wykonanie i wdrożenie projektu internetowego poprzez działania mające na celu wypromowanie serwisu, stałą opiekę i pomoc techniczną.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.

Nasze atuty

  • Istniejemy ponad 9 lat, mamy plany na przyszłość, cele do realizacji
  • Doskonałe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego.
  • Stały rozwój aplikacji oprogramowania sklepu - będziesz na bieżąco w e-biznesie.
  • Abonament albo licencja dożywotnia.
  • Nieograniczone wsparcie techniczne
  • Doświadczony zespół webmasterów
  • Zajmij się zarabianiem a nie zabawą ze sklepem.

Dane firmy

NIP: 887-17-205-98

REGON: 020521841

Konto: mBank 16 1140 2004 0000 3202 4691 6290

Dane kontaktowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.