Kompleksowe przeniesienie sklepu

Jeśli obecnie używane przez Ciebie oprogramowanie sklepu jest dla Ciebie niewystarczające, zgłoś się do nas. Doradzimy Ci jak szybko i bezproblemowo przejść na system sklepowy Sotech. Przeniesiemy całą bazę danych Twojego sklepu. Przenieść można listę produktów (łącznie z opisami i zdjęciami), kategorie oraz dane klientów, zamówienia. Nie musisz obawiać się zmiany oprogramowania, Twoje wyniki w wyszukiwarkach zostaną zachowane. Zbudujemy powiązania linków z Twojego poprzedniego sklepu za pomocą przekierowań 301.

Migracja bazy produktów

Możemy przenieść całą bazę produktów Twojego obecnego sklepu w tym np: nazwę, pełne opisy, galerie zdjęć, parametry, ceny, stany magazynowe, kategorie. Dodatkowo statystyki zakupów.

Migracja bazy klientów

Dane Twoich klientów są równie ważne. Dlatego warto przenieśc również i te informacje. Zapytaj o możliwośc przeniesienia haseł klientów z Twojego sklepu.

Migracja historii zamówień

Po przeniesieniu historii zamówień na nasza platformę będziesz miał wgląd do szczegółowych statystyk danego klienta, oraz bedziesz miał możliwośc nadać klientowi rabat lub punkty w programie lojalnościowym w zależności od wypracowanego obrotu

Pobranie aukcji z Allegro.pl

Posiadasz wystawione aukcje na Allegro? Pobierzemy Twoje aktualnie sprzedawane lub zakończone aukcje do sklepu internetowego. Dzięki temu w mgnieniu oka założysz swój własny sklep z kompletną bazą produktówą, wraz z połączeniem stanów z serwisem allegro.

Przeniesienie grafiki sklepu

Zmieniając oprogramowanie sklepu na naszą platforme sklepową, możemy przenieść grafikę Twojego sklepu odświeżając ją przy okazji, dodając wersje mobilną RWD, lub stworzyć nową w podobnym stylu.

Przekierowanie linków

Bardzo istotną sprawą podczas przenoszenia sklepu na nowe oprogramowanie jest zachowanie pozycji w wyszukiwarkach. Dzięki specjalnym modułom dbającym o przekierowania pernamentne 301 masz pewność, że migracja sklepu nie wpłynie źle na Twoją pozycje w wyszukiwarkach

Wzbudzilismy Twoje zainteresowanie? Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.