Funkcje i możliwości sklepów Sotech.pl

Pełna integracja z Allegro.pl

Dysponujemy unikalną na polskim rynku dwukierunkową, pełną integracją z serwisem aukcyjnym Allegro.pl. Możesz wystawiać aukcje jednym kliknięciem i obsługiwać zamówienia z Allegro.pl dokładnie tak, jak te pochodzące ze sklepu internetowego. Obsługuj zamówienia wykorzystując przy tym generatory grupowej realizacji oraz seryjnie generuj nadruki na paczki Kurierskie oraz z Poczty Polskiej. System pobiera dane o wylicytowanych aukcjach oraz dane osób, które wylicytowały i zapisuje je w bazie zamówień sklepu. Możesz generować wszelkiego rodzaju druki i dokumenty bezpośrednio ze sklepu. Oszczędzisz nawet 80% czasu! Dodatkowo istnieje możliwość szybkiego wystawiania komentarzy do aukcji i wiele innych funkcji. W przygotowaniu również integracje z innymi serwisami aukcyjnymi.

Ważne elementy integracji:

Wystawianie aukcji:

Pobieranie zamówień złożonych na Allegro:

Zaawansowana konfiguracja integracji:

Kategorie Allegro.pl:

Inne:

Szablon Allegro - Ładny i funkcjonalny:

Zmień oblicze swoich aukcji. Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży w serwisach aukcyjnych jest odpowiednio przygotowana, funkcjonalna i ładna, indywidualnie przygotowana oprawa graficzna stanowiąca szablon aukcji. W Internecie, podobnie jak w sklepach stacjonarnych wiele produktów "kupujemy oczami". Potencjalni klienci odwiedzając aukcje zwracają uwagę nie tylko na treść merytoryczną i cenę, ale również na wygląd szablonu i sposób prezentacji produktu.

Wykonamy dobrany do Twoich wymagań i stworzony na podstawie wyglądu sklepu szablon Allegro. Za pomocą tego szablonu będziesz mógł wystawiać aukcje z poziomu administracji sklepu.

+ Umożlwiamy swobodne wypróbowanie integracji na serwerze testowym udostępnionym przez Allegro.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.