Funkcje i możliwości sklepów Sotech.pl

Indywidualny wygląd

Wiele sklepów zbudowanych jest na bazie podobnych szablonów tabelkowych często opartych na osCommerce, jest to przyczyną problemu z wyróżnieniem się spośród innych sklepów.


Nasi graficy przygotują indywidualną, niepowtarzalną grafikę wg Twoich wytycznych. Dzięki temu sklep nie będzie podobny do innych. Nikt Ci nie zaufa jeśli nie dasz mu do tego powodów. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie pożądany wizerunek Twojego sklepu, pomogą stworzyć Ci własną markę. Bez względu na to, czy dziś pracujesz sam, czy zatrudniasz 1000 osób, w Internecie zaistniejesz tak, jak sobie tego wymarzysz. Możesz również dostarczyć nam swój projekt graficzny, lub wybrać jedną z kilku standardowych grafik. Standardowo dostępne grafiki już w podstawowej wersji są bardzo intuicyjne, posiadają schludny i świeży wygląd oraz możliwości modyfikacji i personalizacji.


Nie musisz zlecać nam wykonanie indywidualnej grafiki już na samym początku. Otwórz najpierw sklep bazując na szacie standardowej, a w przyszłości jak już będziesz miał sprecyzowane jak ma wyglądać Twój wymarzony sklep będziesz mógł zamówić w pełni indywidualną szatę graficzną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.