Etapy i Czas stworzenia sklepu

Etap 1. Analiza potrzeb klienta

Pierwszy etap to czas przed podpisaniem umowy, obejmuje analizę potrzeb naszego Klienta. Klient przedstawia możliwie szczegółowo swoje wymagania co do wyglądu grafiki sklepu oraz wizję rozmieszczenia modułów. Tworzony jest przy tym ogólny zarys projektu, uściślane są jego poszczególne funkcjonalności. Tworzona jest przy tym specyfikacja techniczna, oszacowany zostaje koszt całej realizacji oraz czas realizacji. Jest to również czas na zapoznanie się wersją demonstracyjną systemu sklepowego Sotech.pl. W umowie będziemy prosić o akceptację obecnej funkcjonalności zawartej w sklepie demo.

Etap 2. Formalności + Zaliczka 30%

Ten etap to czas na wypełnienie podstawowych formalności. Na tym etapie Klient podpisuje przygotowaną przez nas umowę oraz dokonuje wpłaty 30% wartości realizacji. Jak tylko wpłacona kwota zostanie zaksięgowana, przystępujemy do instalacji panela administracyjnego sklepu internetowego. Sklep instalujemy przeważnie w dniu zaksięgowania zaliczki, tak więc od razu możesz zacząć pracę nad dodawaniem kategorii i towarów, nie czekasz i nie tracisz czasu.

Etap 3. Budowa grafiki

Po dopełnieniu wszystkich formalności przystępujemy pracy nad grafiką sklepu. Potrzebujemy abyś przedstawił nam swoje wymagania dotyczące wyglądu sklepu. Informacja ta może mieć różny stopień szczegółowości. Możesz nasz nakierować na wybrany układ, kolorystykę oraz podesłać materiały takie jak np zdjęcia, loga producentów, którzy będą w ofercie. Możesz również napisać, że nie masz pomysłu i co zrobimy tak będzie ok. Tworzenie grafiki to przeważnie od 7 do 14 dni. W przypadku gdy dostarczasz nam gotową już grafikę, wtedy pomijamy ten etap.

Na czas budowy grafiki sklepu możesz poprosić o wgranie grafiki z wersji demo, aby lepiej widzieć jak będą wyglądały wprowadzone towary.

Etap 4. Kodowanie grafiki + Pozostała wpłata 70%

Jeżeli zaakceptowałeś przygotowaną przez nasz grafikę, przechodzimy do następnego etapu. W tym momencie musi być już u nas podpisana umowa oraz zaksięgowana wpłata reszty należności tj. pozostałe 70%. Umowę tą należy wysłać na nasz adres, najlepiej w dwóch egzemplarzach (jeden odsyłamy spowrotem Tobie). Na tym etapie kodujemy przygotowaną grafikę, czyli tniemy ją na kawałki i podłączamy pod system. Etap ten to również trwa od 7 do 14 dni. W przypadku gdy bardzo zależy Ci na czasie, prosimy to zgłosić, jesteśmy w stanie znacząco skrócić ten czas.

Etap 5. Testowanie i Finalizacja

Jest to ostatni etap, w który wiąże się z weryfikacją stworzonego sklepu, która ma na celu eliminację przypadkowych błędów. Wykorzystywane tu są różne metody testowania, w zależności od specyfiki wdrożenia. Każda realizacja, stworzona przez nasz zespół, jest objęta gwarancją oraz usługą dostępu do Infolinii. W razie wystąpienia nagłych problemów w działaniu systemu, możesz skorzystać z telefonu alarmowego, który jest dostępny 24 h w ciągu doby.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.