Chcę zmienić sklep na lepszy.

Jeśli obecnie używane przez Ciebie oprogramowanie sklepu jest dla Ciebie niewystarczające, zgłoś się do nas. Doradzimy Ci jak szybko i bezproblemowo przejść na nasz system sklepowy.

Przeniesiemy bezpłatnie całą bazę danych Twojego poprzedniego sklepu. Przenieść można listę produktów (łącznie z opisami i zdjęciami), kategorie oraz dane klientów. Istnieje również możliwość przeniesienia bazy zamówień, wymaga to jednak naszej wcześniejszej analizy.

Czy nie utracę dotychczasowych wyników pozycjonowania po przejściu na wasz system?

Przeniesienie sklepu z innego systemu na Sotech.pl będzie przyczyną zmiany adresów poszczególnych podstron. Zmianie ulegną adresy prowadzące do poszczególnych produktów, kategorii oraz producentów. Sprawi to, że adresy zapamiętane przez wyszukiwarki nie będą już prawidłowe i trzeba będzie poczekać kilka dni na ponowne zaindeksowanie sklepu. Wdrażane przez nas sklepy standardowo są w pełni przygotowane do pozycjonowania i jeżeli w poprzednim sklepie nie wkładałeś wielkich wysiłków i środków na optymalizację, to przejście na nowy system nie wpłynie znacząco na spadek pozycji w wyszukiwarkach, a po jakimś czasie pozycja będzie lepsza niż na dotychczasowym sklepie. Jeżeli prowadzone były kampanie pozycjonujące i sklep był optymalizowany pod kątem wyszukiwarek, to stosujemy wtedy rozwiązanie, mające na celu obsługę poprzednich adresów w nowym sklepie. Dzięki temu stare adresy nie tracą ważność i wyszukiwarki mają czas na przejście na nowe linki.

Zauważyliśmy, że sklepy, które przeszły na nasz system zanotowały po pewnym czasie wzrost w pozycji w wyszukiwarkach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.